Konkurs między przedszkolny „Zwierzęta leśne"

W naszym przedszkolu odbył się konkurs międzyprzedszkolny pod hasłem „Zwierzęta leśne".

Celem wydarzenia było poszerzenie wiedzy dzieci na temat życia zwierząt w lesie, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz kształtowanie postaw proekologicznych.

W konkursie wzięły udział dzieci z różnych przedszkoli, które zaprezentowały swoje umiejętności oraz wiedzę. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami. Konkurs przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze, a dzieci miały okazję do wspólnej zabawy oraz zdobycia nowych doświadczeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Kategoria: